Kontakt

Nordiskt Valideringsforum AB

Kungsholmstorg 3 D
112 21 STOCKHOLM

E-post: info@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501770
Org.nr: 556921-6418

Besöksadresser

Stockholmskontoret

Skellefteåkontoret

På vårt kontor i Skellefteå hittar du:

Jörgen Bergwall

Jörgen Bergwall – Metod- & Utvecklingsansvarig
E-post: jorgen@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501771

Fredrik Bäckman

Fredrik Bäckman – Utbildare & Programutvecklare
E-post: fredrik@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501774

Daniel Hofverberg

Daniel Hofverberg – Programmerare, Systemerare
E-post: daniel@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501777

Helen Johansson

Helen Johansson – Tekniskt Utvecklingsansvarig
E-post: helen@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501773

David Öhlund

David Öhlund – Programmerare, Systemerare
E-post: david@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501778

På vårt kontor i Stockholm hittar du:

Stig-Arne Bäckman

Stig-Arne Bäckman – Visionär & Affärsutvecklare
E-post: stigge@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501775

Anna Karin Törnberg

Anna Karin Törnberg – VD
E-post: ak@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501776


Anna Lundqvist
E-post: anna@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501779


Kristina Gellerstedt
E-post: kristina@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501772