Warning: Parameter 1 to wp_default_scripts() expected to be a reference, value given in /home/nvfadmin/sftp_hemsidan/valideringsforum.se/htdocs/wp-includes/plugin.php on line 571

Warning: Parameter 1 to wp_default_styles() expected to be a reference, value given in /home/nvfadmin/sftp_hemsidan/valideringsforum.se/htdocs/wp-includes/plugin.php on line 571
Vilka är vi - Nordiskt Valideringsforum AB

Vilka är vi

Här är vi

Vi drivs av att all kunskap, färdighet och kompetens, oavsett var och hur den har förvärvats är värd ett erkännande.

Vi som arbetar på Nordiskt Valideringsforum försöker alltid:

  • Vara modiga
  • Inspirera
  • Skapa resultat och förändring
  • Synliggöra kompetens
  • Arbeta inkluderande
  • Vara flexibla och nytänkande
  • Visa respekt

På vårt kontor i Skellefteå hittar du:

Jörgen Bergwall

Jörgen Bergwall – Metod- & Utvecklingsansvarig
E-post: jorgen@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501771

Fredrik Bäckman

Fredrik Bäckman – Utbildare & Programutvecklare
E-post: fredrik@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501774

Daniel Hofverberg

Daniel Hofverberg – Programmerare, Systemerare
E-post: daniel@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501777

Helen Johansson

Helen Johansson – Tekniskt Utvecklingsansvarig
E-post: helen@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501773

David Öhlund

David Öhlund – Programmerare, Systemerare
E-post: david@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501778

På vårt kontor i Stockholm hittar du:

Stig-Arne Bäckman

Stig-Arne Bäckman – Visionär & Affärsutvecklare
E-post: stigge@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501775

Anna Karin Törnberg

Anna Karin Törnberg – VD
E-post: ak@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501776


Anna Lundqvist
E-post: anna@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501779


Kristina Gellerstedt
E-post: kristina@valideringsforum.se
Telefon: 010-1501772